Jdi na obsah Jdi na menu
 


3.sezóna Dextera!

Datum premiéry 3. série Dextera sice ještě stále nebylo oficiálně potrvzeno, ale v kuloárech se i nadále mluví o podzimu tohoto roku a to konkrétně o září, takže žádná a změna a zároveň i dobrá zpráva. Zatím to nevypadá na odsunutí kvůli pauze při stávce scénáristů.

Lost 4 na AXN!

Seriál Ztraceni, který získal v roce 2005 cenu Emmy a v roce 2006 Zlatý Glób za nejlepší dramatický seriál, se na obrazovky vrací se svou 4. řadou nabitou akcí, tajemnem a dobrodružstvím. Od 6. dubna tak budete moci sledovat seriál každou neděli ve 21:00, premiérově na AXN.

The It Crowd 3!

Britský deník The Guardian potvrdil, že se tento rok bude na Channel 4 vysílat třetí série The IT Crowd! Všichni jsme v to tak nějak doufali, takže tahle zpráva je jen vyplněním našich tajných snů a přání. Pravda ale je, že čekání bude ještě dlouhé.

Nip/Tuck

První pořádný web o tomto vynikajícím seriálu.

Zde odkaz:          http://nip-tuck.ic.cz/


The It Crowd na ČT2!

S prvními jarními týdny přišlo nejen hezké počasí, ale i dobrá zpráva, že The IT Crowd se dostalo na program České Televize. Bude se vysílat v původním znění s titulky, což je podle mého názoru jedině dobře.

Popis České televize: Kultovní britský komediální seriál o třech skvělých IT smolařích a jejich nadřízených. Režie G. Linehan (v anglickém znění s titulky)

Seriál se bude vysílat na kanálu ČT2 pod názvem Ajťáci (což mi mimochodem připadá poněkud povedenější překlad než Partička IT ála HBO) a to každý pátek ve 23:10, 11. dubnem počínaje.

Tv JOJ připravuje

V blízké budoucnosti plánuje slovenská televize JOJ dva nové seriálové projekty.Tím prvním je úspěšný právnický seriál Damages stanice FX.V hlavní roli s Glenn Close a Rose Byrne.První série má třináct dílů a další série budou následovat po ní.Druhým seriálem o kterém Vám ještě něco napíši je Standoff.Tento seriál se zaobírá o vyjednavačích FBI.V hlavní roli s Ronem Livingstonem.Seriál má 18 dílů...takže se máte jistě na co těšit.

 


Dexter 2. série na DVD

V posledním čvrtletí minulého roku dokočila společnost Showtime přesně dle plánu vysílání všech 12ti epizod druhé série Dextera, aniž by stávka scénáristů způsobila nějaké komplikace. Nyní, když je 3. série na obzoru se startem zhruba kolem podzimu 2008, začíná Showtime a Paramount Home Entertainment připravovat vydání titulu Dexter – The Complete 2nd Season na DVD a to již velice brzy. Paramount oznámil, že chystá vydání na 19. srpna. Mimochodem, sedí to téměř přesně na rok po vydání DVD s první sezónou seriálu.

Žádné další informace včetně obalu DVD nejsou zatím známy. Datum vydání se může stále změnit. DVD bude v prodeji v zahraničích obchodech a e-shopech.

Chris O'Dowd(Roy) z IT Crowd v novém filmu

Foto je z nově připravovaného filmu Hippie Hippie Shake. Rozhodně jsme si tohle smyslné Chrisovo vyobrazení nemohli nechat pro sebe. Uznejte sami, že mu to jako správnemu hippie moc sekne :)

Originální soundtrack z Eureky

Během června 2008 by měl světlo světa spatřit soundtrack ke druhé sezóně seriálu. Původně bylo datum vydání stanoveno na březen, ale z neznámých důvodů bylo posunuto. Produkce se ujme Bear McCreary a La-La Land Records, kterým vděčí za vynikající zvukovou kulisu například seriál Battlestar Galactica.


Californication

Od 15.6. máte možnost sledovat tento vynikající seriál na kabelové stanici AXN.

The Office

Tak tento veleúspěšný americký seriál oceněný mnoha cenami Emmy začne svou zbrusu novou sezónu již od 25.9.2008 na stanici NBC.


Scrubs

Na Bahamách právě probíhá natáčení Scrubs a Korbi Ghosh z webu Zap2It.com si tam popovídala se štábem a dozvěděla se spoustu zajímavých infomací o nadcházející sezóně. DVD sedmé sezóny by prý mohlo vyjít někdy před Vánoci, ale oficiální datum není známo. Dále už je jisté, že ABC bude Scrubs vysílat v HD (vysoké rozlišení)! Fandové kvalitního obrazu tedy můžou jásat.

Také je znám další přírůstek do hereckého obsazení. K Azizu Ansarim, Betsy Beutler a Elize Coupe se přidal Lee Thompson Young. Bude hrát chirurgického praktikanta, jehož mentorem se stane Turk. Herce můžete znát například ze seriálu Smallville, kde ztvárnil superhrdinského Cyborga.

V prvních třech dílech se údajně pozice primáře v Sacred Heart ujme někdo, koho jsme do té doby neviděli. Do této role se uvažovalo o Sigourney Weaver, Jennifer Garner nebo Harrisonu Fordovi, ale nakonec to bude někdo úplně jiný.

Dále je potvrzeno, že se vrátí Kelso, Laverne/Shirley i Údržbářova přítelkyně Lady (mimochodem, celým jménem Ladinia Whitman).

Přesné datum premiéry osmé řady stále není známo, ale ví se, že to bude až v roce 2009. Nejspíše v lednu nebo únoru.

UPDATE: V osmé řadě se mají také objevit postavičky z pořadu Sesame Street. Konkrétmě Elmo, Oscar a Grover.

The Office

Na zahraničních webech jsem se dočetl, že oficiální DVD 4. sezony The Office má vyjít v září. 


Informace o 7. řadě Scrubs

V některé z minulých novinek jsem psal, že Bill Lawrence hledá někoho do role nového primáře Sacred Heart, který bude dělat všem zaměstnancům problém ve třech epizodách. Do role se uvažovalo o Harrisonu Fordovi, Jennifer Garner nebo Sigourney Weaver, ale nakonec se jí zhostí Courtney Cox, kterou určitě znáte ze seriálu Přátelé, kde nezapomenutelně ztvárnila neurotickou Monicu.

O návratu k roli Dr. Caseyho také uvažuje Michael J. Fox, kterého jsme mohli naposledy vidět ve třetí řadě. Narozdíl od Courtney však účast Michaela není jistá.

A co se týče vysílání Scrubs na AXN, tak to nakonec dopadlo tak, že AXN český dabing nedělalo, takže pokud chytáte rumunskou mutaci této stanice, můžete koukat aspoň v originálním znění. Ale podle mě je jen otázkou času, kdy seriál převezme i středoevropská AXN a nadabuje ho. Pokud by při dabovacímu procesu brali ohled na fanoušky, třeba by to nemuselo ani dopadnout špatně.

 

 


Názvy prvních čtyř epizod Dextera!

  • 03x01 - Our Father
  • 03x02 - Finding Freebo
  • 03x03 - The Lion Sleeps Tonight
  • 03x04 - All In The Family


Seriál Californication je už volně ke stažení

Tak a je to tady, druhá sezóna se objevila jako blesk z čistého nebe. Stejně jako u dalšího oblíbeného seriálu Dexter, tak i tady máme novou serii dříve. Tentokrát je to dvojdíl, první díl nese název
Slip Of The Tongue (název release: Californication.S02.E01.PREAiR.XViD-P2PROCKS), ten druhý
The Great Ashby (název release: Californication.S02.E02.PREAiR.XViD-P2PROCKS). Start druhé serie je naplánován na 28.9.2008.

První díl 3.řady Dextera rovněž ke stažení

Dnes se na internetu nečekaně objevil první díl nové, třetí série Dextera! Díl nese název "Our Father". V současné době se potuluje po P2P sítích a torrentech. Název souboru je Dexter.S03E01.PREAiR.XviD-P2P. Osud tohoto prvního dílu je totožný s osudem prvních dvou dílů předchozí série, které také unikly ještě před samotným uvedením na televizních obrazovkách. Faktem zůstává, že oficiální premiéra se uskuteční až 28. září.

Desperate Housewives S05!!!

Začátek vysílání páté sezóny v USA je naplánován na konec září.

Prison Break S04e03!!!

Tato epizoda se jmenuje Shut Down a měla premiéru 8.9.2008